Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Üretim | İletişim
Evitare, Şık Giyinmeyi Sevenler İçin Nano Teknolojiye sahip Serin Tutan Eşarp Üretti < Geri

Evitare  “Cool touch”  fonksiyonel eşarplar, aşırı sıcak nedeniyle oluşan ısı ve nemi dışarı atarken, içerdiği özel yapı sayesinde vücut ısısını dengeleyerek, eşsiz bir konfor sağlıyor.

Evitare , Şık Giyinmeyi Sevenler İçin Nano Teknolojiye sahip Serin Tutan Eşarp Üretti

Moda sektörünün yükselen yıldızı Evitare Eşarpları, yenilikçi ürünleri ile tekstil sektörünün yeni yol haritasını çizmeye devam ediyor. Evitare, yaz sıcağına rağmen rahatlığından ve şıklığından ödün vermeyen kadınlar için Türkiye’de bir ilk olan “Serin Tutan” eşarpları üretti.

Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcağında kendilerini rahat hissedebilecekleri giysileri tercih eden kadınlar, aynı zamanda da şıklığı da göz ardı etmeyi istemezler. Evitare, Türkiye’de bir ilk olan Nano Teknolojiye sahip eşarplar ile kadınların aşırı sıcaktan kendilerini korumalarına yardımcı olurken, kullanıcılarına eşsiz bir konfor sağlıyor.

Vücuda zarar vermeyen nano teknolojiye sahip yeni “Evitare” cool touch eşarplar, aşırı sıcak nedeniyle vücutta oluşan nem ve aşırı ısıyı vücudun dışına atarken, kir itici özeliği sayesinde uzun süre rahatlıkla kullanılabiliyor. Antistatik özelliği sayesinde vücutta oluşabilecek statik elektrik birikimini de önleyen Evitare, narin yıkamalar karşısında oldukça dayanıklı bir yapıya sahip.

Sıcak yaz günlerinde kendi tarzını yaratmaya önem veren kadınların vazgeçilmezi olan Evitare, şık ve özgün tasarımları ile dikkat çekiyor.

tümünü göster