Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Üretim | İletişim
Üretim
İplik Büküm

Bünyemizdeki büküm departmanı ortalama 2.000 /ay iplik bükme kapasitesine sahip olup, sentetik ve ipliklerde istenen her çeşit tur sayısında ve tüm kalite parametreleni karşılayacak şekilde teknoloji, personel ve donanıma sahiptir.

Baskı Boya

Kumaş boyama tesisimiz her türlü konstrüksiyonda dokuma kumaşları, boyamaya uygun makine parkuru ve tecrübeli personeli sayesinde renlendirir. Baskı tesisimizde ise; eşarp ve bayan üst giyim her türlü dokuma kumaşa reaktif, dispers, ronjan, pigment gibi çok çeşitli baskı tekniklerini, filmdruck ve masa baskı makineleri aracılığıyla uygulamaktayız.

Labaratuar ve Kalite kontrol

Bünyemizde yer alan test laboratuarımız üretmiş olduğumuz mamül ve kumaşların standartlara uygunluğunu 24 saat boyunca kontrol eder. Her performans testinden pass alan mamül ise kalite kontrol departmanında da değerlendirmeye alınıp kusursuz bir şekilde müşterilerimize ulaştırmaya hazır hale getirilir.

Tasarım

Profesyonel ekibimiz tarafından tüm dünyadaki trendleri ve sokak modasını takip ederek müşteri taleplerini iç ve dış piyasada sürekli besleyen güncel tasarımlar oluşturulur.Konusunda uzman tasarımcı kadromuz moda ve kaliteyi birleştirerek, moda renkler, moda desenler ve ticari koleksiyonları müşteri beğenisine sunar.